13.6.2018 17.00 -20.00
Floristický ateliér v Otevřené zahradě

13.6.2018 17.00 -20.00

Floristický ateliér byl z důvodu malého zájmu přesunut na podzim

Zveme vás na květinovou dílnu, která potěší oči, provoní tělo a zahřeje u srdce. Z rostlin a květin, které rostou v Otevřené zahradě, uvážete svoji (první) vlastní kytici. Bude originální. Bude svěží a čerstvá, voňavá a zářivá – tak jako příroda sama. Dílnou vás provede florista a umělec Tamás Vígh. Prozradí základy teorie estetiky a představí různé techniky vázání.

Kdo je Tamás Vígh?

Dvojnásobný držitel titulu mistra floristy na Slovensku. Umístil se na předních příčkách v několika mezinárodních soutěžích, později se stal odborným garantem na soutěžích Euroskills. Je členem poroty na soutěži Euroflora.

Tamás a naše bylinkové dílny

"S Tamásem jsme se setkali vloni na jaře, kdy jsme obdivovali květiny v jeho ateliéru. Rychle jsme našli společnou řeč a začali spolupracovat. Na naší Růžové dílně jsme používali růže, které pěstuje Tamásova rodina, na výrobu kosmetické řady. Tamás brzy objevil Otevřenou zahradu a v jeho ateliéru a prodejně dnes najdete i rostliny z Otevřené zahrady. A to byl už jen krok k tomu, abychom pozvali Tamáse k vedení květinové dílny u nás. Pro velký úspěch ve spolupráci pokračujeme," říká Helena Peřinová z Otevřené zahrady.

Tamás k tomu dodává: „Ctím přírodní charakter materiálu, se kterým pracuji. Práce květináře jde ruku v ruce s ekologií, a to jsou dva zásadní důvody, proč jsem se rozhodl prodávat květy s malou ekologickou stopou.“

Těší nás, že můžeme Tamáse znovu přivítat jako hostujícího lektora v Otevřené zahradě a přivonět k umění vázání květin.

Stornopoplatky:
Více než 10 dní před konáním akce: 25 % z ceny kurzu
10 – 3 dny před konáním akce: 50% z ceny kurzu
3 dny a méně před konáním akce: 100% z ceny kurzu
Storno neplatíte v případě, že za sebe pošlete náhradníka.

Darujte nevšední zážitek svým blízkým! Rádi vám na naše workshopy vystavíme dárkovou poukázku. Pokud floristický ateliér neobjednáváte pro sebe, nevyplňujte, prosím, formulář níže, ale kontaktujte nás: eva.kloudova@nap.cz nebo na čísle 515 903 111.

Cena: 1200 Kč

Kalendář akcí

podrobný výpis akcí