8.12.2016
Adventní bylinková dílna

17.00-20.00, Otevřená zahrada, Údolní 33

Pořádá: Nadace Partnerství

Na prosincové dílně dáváme do popředí zážitek z adventního setkání, který podtrhneme společným světelným rituálem. Rituál proběhne venku v Boromejské zahradě.

V domě otevřeme tři bylinkové dílny. Budeme mít připravený základ čerstvého přírodního krému, bylinkové soli do koupele a mýdlové hmoty. Přírodní základy si dotvoříte, ovoníte a zabalíte tak, aby výrobky nesly váš rukopis.

Rituál a tři výše uvedené výrobky jsou v ceně kurzu. Na místě si můžete koupit drobné občerstvení a svařené víno nebo horký mošt, které budou vřít na peci ve venkovní kuchyni. Pokud si budete chtít odnést výrobků více, můžete si je doplatit na místě. Kromě krému, soli a mýdla budeme mít přichystaný tuhý šampon bez parabenu nebo přírodní vánoční vůně do pokoje, šumivky do koupele a další voňavou kosmetiku.

Dílna je určena pro dospělé. Můžete s sebou vzít i děti, které se budou účastnit programu. Zvýhodněná cena za dítě do patnácti let je 450 Kč.

Prosím, registrujte každého účastníka samostatně. Pokud platíte za víc osob najednou, zadejte pouze jeden příkaz a do poznámky v registračním formuláři uveďte jména dalších osob, za které platíte. Pokud registrujete dítě, uveďte do poznámky: dítě + věk, cena 450 Kč.

Lektorky: Helena Peřinová, Klára Kepertová, Hana Zuchnická

Podrobnější informaci k Adventní bylinkové dílně dostanete dva dny před konáním kurzu. Rádi Vám vystavíme dárkový poukaz na dílnu, v případě zájmu nám napište na níže uvedený kontakt.

Více o bylinkových dílnách v Otevřené zahradě

Těšíme se na setkání s vámi.

Kontakt

Eva Kloudová, eva.kloudova@nap.cz

Cena: 650 Kč

Přihlášky byly uzavřeny 8.12.2016.

Kalendář akcí

podrobný výpis akcí