19.5.-8.9.2016
Letní večery s vínem jaké jinde v Brně nezažijete

17.30-22.00, Otevřená zahrada

Pořádá: Nadace Partnerství

Série čtvrtečních degustací s názvem Víno z blízka představuje moravské vinaře formou volných degustací v Otevřené zahradě. Každý druhý letní čtvrtek můžete potkat 6-9 vinařů z jednoho vinařského spolku a strávit příjemný podvečer ve společnosti lahodného vína a vašich přátel nebo firemních partnerů.

Degustace budou probíhat jako předchozí roky, začátek večera vždy v 17.30. „Návštěvníci se budou se skleničkou volně procházet zahradou a na jednotlivých stanovištích degustovat vždy celkem 40-50 vín. K tomu vždy zajistíme doprovodnou živou hudbu a k zakoupení lehké občerstvení z grilu La Bouchée,“ vysvětluje ředitel festivalu Juraj Flamik. „Letos se představí 5 spolků, které nás navštívili v zahradě již před dvěma lety a to Rakvice, Mutěnice, Čejkovice, Prušánky a Pavlov. Poprvé se představí výběr vinařů ze sdružení Vinaři Strážnicka a spolek Mikulečtí vinaři. Osm vinařství, která jsou osamocená v nedalekých obcích, představíme pod názvem Vinaři jižně pod Brnem a pro milovníky řízených degustací a fanoušky vín šlechtěných na Moravě je připravený večer Tři šlechtitelky. Devět letních degustací zahajujeme ve čtvrtek 19. května.“

Ročník 2016:

19.5. Víno z blízka: Spolek Vinaři z Rakvic
2.6. Víno z blízka: Spolek Búdy Mutěnice
16.6. Víno z blízka: Víno z Čejkovic
30.6. Víno z blízka: Tři šlechtitelky
14.7. Víno z blízka: Nechorští vinaři, Prušánky
28.7. Víno z blízka: Vinaři Strážnicka
11.8. Víno z blízka: Vinitores Palaviensis, Pavlov
25.8. Víno z blízka: Vinaři jižně pod Brnem
8.9. Víno z blízka: Mikulečtí vinaři

Vstupenky na všechny večery můžete již teď koupit na e-shopu. Vyplatí se přijít s přáteli, již od 4 kusů prodáváme vstupenky za výhodnější cenu.

Kontakt

vinozblizka@nap.cz

Cena: 390 Kč (individuální), 350 Kč (skupinová)

Více informací...

Kalendář akcí

podrobný výpis akcí